فروش عمده ظروف پنج تکه فریزری

 

یکی از بهترین و کاربردی ترین ظروف فریزری، ظروف پنج تکه فریزری است که متشکل از پنج ظرف مجزا می‌باشد. به ترتیب از اندازه های کوچک تا بزرگ را شامل می‌گردد.

 

در این ظرف ها می‌توان انواع غذاهای خام و آماده را با حفظ کیفیت و طعم نگهداری کرد و در فرصت مناسب آنها را استفاده نمود. اکنون فروش عمده انواع ظرف پنج تکه در تنوعی از طرح، مدل و رنگ انجام گرفته و می‌توانید آنها را تهیه فرمایید.

 

فروش عمده ظروف پنج تکه فریزری

 

 

مزایا استفاده از ظروف پلاستیکی

یکی از انواع محصولات پلاستیکی که امروزه در معرض کاربرد و استفاده‌ی بسیار واقع شده و تقاضای زیادی را به دنبال دارد، ظرف پلاستیکی است که در مقایسه با ظروف دیگر، هم وزن کمتری دارد و هم ارزان قیمت تر می‌باشد. البته جدای از این ویژگی ها، مزایای خوب دیگری هم در این ظروف وجود دارد. اگر بخواهیم آنها را نام ببریم، شامل موارد زیر خواهند شد:

 

یکی از شاخص ترین مزیت های موجود در ظروف پلاستیکی، دوام عالی آنهاست. بر خلاف ظروف چینی، کریستال، گِلی و … این ظروف در اثر ضربه یا وارد آمدن فشار سنگین، نمی‌شکنند. حتی اگر از فاصله دور آنها را پرتاب کنید، می‌بینید که صدمه‌ای نمی‌بینند.

 

همچنین دست تولیدکنندگان برای تولید ظروف پلاستیکی، بازتر است. می‌توانند طرح ها و رنگ های متنوع و شادتری را در آن اعمال کنند که شاید در کمتر ظرفی، چنین آپشنی مشاهده گردد.

 

از دیگر مزایای ظروف پلاستیکی، البته ظروف درجه یک که مقاومت بالای آن می‌باشد. همچنین قابلیت تحمل دمای بسیار زیاد و بسیار کم آن است. یعنی در دمای پایین فریزر و دمای بالای مایکروفر هم آسیبی نمی‌پذیرند.

 

مزایا استفاده از ظروف پلاستیکی

صادرات ظروف پنج تکه فریزری

یکی از انواع ظروف پلاستیکی که اهمیت و کاربرد فراوانی پیدا کرده و از فروش بسیار بالایی نیز برخوردار است، ظروف پنج تکه فریزری می‌باشند. حتی به حوزه صادرات نیز راه یافته‌اند. یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا این ظروف در معرض صادرات گسترده قرار گیرند، ریسک پایین و در نتیجه حمل و نقل آسان و کم هزینه آنها می‌باشد.

 

در واقع ظروف پنج تکه پلاستیکی، در نهایت صحت و سلامت به مقصد یعنی بازارهای صادراتی می‌رسند و آسیب ظاهری و کیفی متوجه آنها نخواهد شد.

 

ضمن اینکه باید اضافه کرد از دیگر دلایل صادرات این گروه از ظروف فریزری صادراتی، کاربردی بودن آنهاست که دست مصرف کننده را برای بسته‌بندی بهتر و بیشتر باز می‌گذارند.

 

در آخر می‌توان گفت انواع ظروف فریزری پنج تکه که اکنون به حوزه فروش خارجی راه یافته‌اند.در نتیجه سودآوری قابل توجهی را عاید صادرکنندگان کرده‌اند. این محصولات با چنین مشخصاتی همراهند:

 

  • ظروف دارای ۵ سایز: سایز ۱ با ابعاد ۱۷*۱۷*۸، سایز ۲ با ابعاد ۱۵/۵*۱۵/۵*۷/۵، سایز ۳ ابعاد ۱۳/۵*۱۳/۵*۶/۵، سایز ۴ ۱۱/۵*۱۱/۵*۵/۵ و سایز ۵ در ابعاد ۱۰*۱۰*۴/۵ سانت
  • و ظروف قابل استفاده در همه جا: مناسب برای نگهداری در فریزر، در گردش، محل کار، مدرسه و …
  • ظروف دارای طرح های شاد و متنوع: طرح گلدار، طرح فانتزی و ….

 

صادرات ظروف پنج تکه فریزری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما